CZYM UGASIĆ PRAGNIENIE?

CZYM UGASIĆ PRAGNIENIE?

 

Mając na uwadze zdrowie naszych klientów stworzyliśmy gamę smacznych napojów bezalkoholowych, które nie tylko doskonale gaszą pragnienie, ale jednocześnie dostarczają wielu składników mineralnych i odżywczych.

 

SOWIE

ZDROVO

 

ZDROVO to wyjątkowy, naturalny napój, zainspirowany wschodnią tradycją kwasu chlebowego. Idealnie gasi pragnienie w gorące dni i doskonale nawadnia organizm przez cały rok. Smak często porównuje się do napojów typu cola, lemoniady lub delikatnych radlerów, świetnie smakuje schłodzony, z dodatkiem cytryny. Jeśli chcesz podążać za trendami fit i eko, ZDROVO jest napojem wymyślonym i stworzonym specjalnie dla Ciebie. ZDROVO to skarbnica witamin grupy B, które korzystnie wpływają na układ nerwowy. Zawiera także witaminę C i wiele składników mineralnych - zwłaszcza selen i cynk. ZDROVO jest probiotykiem, tzn. zawiera bakterie kwasu mlekowego, dzięki czemu:

  • wspomaga i reguluje mikroflorę jelitową
  • wspomaga trawienie oraz przemianę materii
  • wzmaga odporność, chroniąc przed chorobami
  • obniża poziom "złego" cholesterolu LDL i może być stosowane w profilaktyce miażdżycy

 

 

SOWIE

Napój zbożowy ZBOŻO

 

Napój zbożowy ZBOŻO to bezalkoholowy, naturalny i orzeźwiający produkt, w smaku i barwie przypominający napoje typu cola, jednak zawierający zdecydowanie więcej wartości odżywczych i mniejszą ilość cukru. Produkt całkowicie naturalny, bez sztucznych barwników i konserwantów, warzony metodami tradycyjnymi według receptur naszych piwowarów. ZBOŻO powstaje na drodze bezalkoholowej fermentacji słodu zbożowego. Jest tym wśród napojów, czym produkty kraftowe na rynku piw. ZBOŻO to doskonała alternatywa dla napojów orzeźwiających powstałych na drodze sztucznych procesów chemicznych.

 

 

SOWIE

 

Kwas chlebowy MŁODY BUK

 

Kwas chlebowy MŁODY BUK, to orzeźwiający napój bezalkoholowy. W smaku i barwie przypominający napoje typu cola, jednak zawierający zdecydowanie więcej wartości odżywczych i mniejszą ilość cukru. Tradycyjny napój z kresów wschodnich. Produkt całkowicie naturalny, bez sztucznych barwników i konserwantów. Warzony metodami tradycyjnymi wg receptur naszych piwowarów.

 

 

 

SOWIE

SOWIE Bezalkoholowe MANGO & MARAKUJA

 

Orzeźwiające piwo bezalkoholowe, które oczaruje cię pełnią smaku oraz wyraźnym smakiem i aromatem owoców mango i marakui. Wyczuwalny lekki zapach kwiatowy, pochodzi od szlachetnego gatunku chmielu aromatycznego.

 

 

SOWIE

 

Piwo bezalkoholowe SOWIE

 

Piwo bezalkoholowe SOWIE - to napój z przyjemną goryczką i cytrusowym aromatem uzyskanym podczas chmielenia na zimno w stylu APA. Piwo zawiera: wodę, słód jęczmienny, słód żytni, płatki owsiane, chmiel i drożdże.